This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

 VIII edycja festiwalu: EDUKINO 2017

Złoty Kopernik został przyznany w sześciu kategoriach.
Laureaci:
Historia – Marek Brodzki za cykl „Historia ożywiona w obrazach”, producent WFDiF
                – Włodzimierz Niderhaus – dyrektor WFDiF – za cykl „Historia ożywiona w obrazach
Wielcy Polacy – Małgorzata Brama za film "Kazimierz Leski”, producent: Fundacja Erina B
Życie w społeczeństwie – Jerzy Kalina za film "Siewca – Żywa tradycja", producent: TV Biełsat
II wojna światowa – Sławomir za film "Dywizjon 303 – Legenda trwa", producent: Lider Film
Ekologia – Ewa Stępniewicz za film „300 H2O Lubię to”, producent Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągowe
Profilaktyka – Paweł Strumiński za film "Plus minus", producent: Paweł Strumiński

Nagroda Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego:
Historia – Marek Brodzki za cykl „Historia ożywiona w obrazach”, producent WFDiF
               – Włodzimierz Niderhaus – dyrektor WFDiF – za cykl „Historia ożywiona w obrazach”
Wielcy Polacy – Małgorzata Brama za film "Kazimierz Leski”, producent: Fundacja Erina B
Życie w społeczeństwie – Jerzy Kalina za film "Siewca – Żywa tradycja", producent: TV Biełsat
II wojna światowa – Sławomir za film "Dywizjon 303 – Legenda trwa", producent: Lider Film
Ekologia – Ewa Stępniewicz za film „300 H2O Lubię to”, producent Górnośląskie Zakłady Wodociągowe

Wyróżnienia:
Historia – Joanna Polak za film „Hamaki”, producent Studio Joanna Polak
               – Adrian Łapczyński za film „KL Płaszów”, producent
Życie w społeczeństwie – Oliver Magis & Fedrk de Beul za film „May Day”, producent Eklektic Productions, Belgia
                                             – Hossein Molayemi za film „Run Rustam Run”, producent Barfak Studio, Iran
II Wojna Światowa – Michał Łakomy za film „Ryba, która przemówiła”, producent Uniwersyteckie Studio Filmowe UAM
Ekologia – Marcin Wołkowicz za film „Skąd i Dokąd”, producent Tutto Ars Media
Nauka – Jerzy Olak za film "Badanie szyszynki", producent Telewizja PCSS Poznań

HISTORIA

Film: Historia ożywiona w obrazach
Reżyseria: Marek Brodzki

WIELCY POLACY

Film: Kazimierz Leski
Reżyseria: Małgorzata Brama
Fundacja ERINA B

II WOJNA ŚWIATOWA

Film: Dywizjon 303 - Legenda trwa
Reżyseria: Sławomir Malinowski
Producent: LEDERFILM

ŻYCIE W SPOŁECZEŃSTWIE

Film: Siewca - od tradycji do przyszłości
Reżyseria: Jerzy Kalina
Producent: TV BIEŁSAT

EKOLOGIA

Film: 300 H2O Lubię to
Reżyseria: Ewa Stępniewicz
Producent: Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągowe

PROFILAKTYKA

Film: Plus Minus
Reżyseria: Paweł Strumiński
Producent: Instytut Profilaktyki Uniwersalnej

Ta strona może zbierać informacje w postaci plików cookies firm trzecich. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce.