This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

SZTUKA

Film: Sztuka przekraczania
Reżyseria: Michał Barański


Producent: Company

Film dotyczy eksploracji zjawiska demosceny w Polsce a także przybliżenia początków subkultury, która przetrwała pomimo ogromnych zmian jakie zaszły w dziedzinie technologii cyfrowej w oparciu o którą przecież w scena się tworzyła. To próba zrozumienia fenomenu, który doprowadził do tego, że ludzie nie porzucili lub wrócili i wracają do maszyn z poprzedniej epoki i mało tego tworzą na nich sztukę audiowizualną o charakterystycznej estetyce funkcjonującej poza obiegiem galeryjnym. To również chęć zrozumienia tego jakie cechy dawnych komputerów powodowały możliwości i twórczego wykorzystywania pomimo ograniczeń jakie je w sobie zawierały, oraz jak one stopniowo znikały wraz z rozwojem technologii.

 

 

Ta strona może zbierać informacje w postaci plików cookies firm trzecich. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce.