This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

FILMOWE PORTRETY

Film: Notatki z życia. Edward Żebrowski
Reżyseria: Maria Zmarz-Koczanowicz


Producent: WFDiF

Film dokumentalny opowiadający o życiu i twórczości jednego z najciekawszych polskich reżyserów filmowych, który zmarł w 2014 roku .Odnalezione po jego śmierci notatki posłużyły autorom filmu jako pretekstu do opowiedzenia o fenomenie jego osobowość, która fascynowała wielu mu współczesnych jak również jego młodych studentów. Opowiadają o nim między innymi: Małgorzata Jaworska, Krzysztof Zanussi, Wojciech Marczewski, Agnieszka Holland, Agnieszka Smoczyńska, Michał Komar, Michał Klinger i Herbert Distel

 

 

Ta strona może zbierać informacje w postaci plików cookies firm trzecich. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce.