This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!

Film: Antoni Szulczyński - malarz od urodzenia
Reżyseria: Krzysztof Paluszyński


Producent: Palfilmstudio

Jest   to dokument o artyście malarzu  i jego dziełach, które choć unikatowe i świadczące nie tylko o doskonałym warsztacie, ale również niezwykłym talencie, są dzisiaj praktycznie zupełnie zapomniane. Film przedstawia i przybliża  spuściznę malarza w postaci wspaniałych polichromii.  , Film łączący spektakularne ujęcia dokumentujące prace Antoniego Szulczyńskiego z fabularyzowaną wizją epizodów z życia malarza , w wyważony sposób łączy w sobie walory edukacyjne z poetycką opowieścią o człowieku   dla którego przeszkodą w tworzeniu nie było ani pochodzenie, ani osobista tragedia i będąca jej wynikiem ułomność , która doprowadziła do przedwczesnej śmierci .

 

 

Ta strona może zbierać informacje w postaci plików cookies firm trzecich. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce.