Title: La Linea
Directed by: Andres Camara SPAIN


Runtime: 10:30

A lady goes to the border to continue with her new task, to watch over it. Soon the first person appears. No one could imagine who she could be. We will find out how this task ends.
Andrés Cámara rozpoczął naukę w 2001 roku w szkole Septima Ars. W zeszłym roku zrealizował film krótkometrażowy, który został nagrodzony za najlepszą reżyserię. Bazuje na reżyserach Stevena Spielberga, Roberta Zemekisa i Orsona Wellesa. Kilka lat później nakręcił krótki film, który przeszedł już festiwale. Nazywa się „Wspomnienia”. W oparciu o część swojego życia zrealizował także krótkie "Kwas acetylosalicylowy", "Narodzić się na nowo" i "Nie dawaj więcej okrążeń", które można zobaczyć na tej stronie. Jego najnowsze filmy krótkometrażowe, które przechodzą przez festiwale to „Partir de cero” i „El viaje de mi vida” Oprócz reżyserii pracował w kilku filmach, takich jak „Miguel y William” i „Linia trytonów” oraz w różnych sesjach reklamowych. Teraz przygotowuje swój pierwszy film z aktorem Germánem Alcarazu.

 

 

 

Ta strona może zbierać informacje w postaci plików cookies firm trzecich. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce.