Title: Pas un minute
Directed by: Sidney Laurent-Grandpré FRANCE


Runtime: 11:30

As she returns from work, a young mum, overwhelmed by the news of a 3rd pregnancy, has to face the housework while struggling to disconnect from work, when her husband arrives.

Po ukończeniu studiów prawniczych i włożeniu czarnej sukni, Sidney szybko ogarnęło pragnienie kina. To całkiem naturalne, że zwraca się ku pisaniu i reżyserowaniu, nie opuszczając komedii. Zagrała w filmach telewizyjnych i serialach telewizyjnych, a także otrzymała drugoplanową rolę w niezależnym filmie fabularnym „Nymphadelle” Quentina de Jubécourta, który zdobył nagrodę dla najlepszego filmu zagranicznego na festiwalu w Barcelonie oraz dla najlepszego filmu w Miami w 2018 roku. Współpraca z ICE 3 PRODUCTION (La tête en friche, Dialog avec mon Jardinier) nad pisaniem filmu fabularnego doda jej skrzydeł do realizacji własnych projektów. W 2019 roku zdobyła nagrodę za najlepszy scenariusz na Festiwalu Filmowym w Aubagne i wyreżyserowała swój pierwszy film krótkometrażowy „PAS UNE MINUTE”.

 

 

Ta strona może zbierać informacje w postaci plików cookies firm trzecich. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce.